Zgarnij darmowe 66$

Uwaga! Jeżeli lubisz dodatkową kasę, to ten wpis jest właśnie dla Ciebie!

Zakładam, że słyszałeś firmie Coinbase? Jest to jeden z kantorów umożliwiających nam zakup niektórych kryptowalut. Jednocześnie Coinbase jest też portfelem przeglądarkowym, dzięki któremu możesz w prosty sposób wysyłać i odbierać swoje pierwsze krypto. Ale nie o tym dzisiaj chciałem pisać – jest kasa do rozdania!

Coinbase uruchomiło edukacyjną część swojej strony – Coinbase Earn, na której możesz otrzymać kryptowaluty o wartości 66$! Wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków, żeby na Twoje konto Coinbase wylądował ten całkiem niezły bonusik:

  • Jeżeli jeszcze nie masz, to zarejestruj konto na stronie Coinbase
  • Po zweryfikowaniu swojego adresu przejdź na stronę Coinbase Earn i zaloguj się swoimi danymi z Coinbase.

Aktualnie dostępne są kryptowaluty Stellar Lumen, ZCash, Basic Attention Token (pisałem o ich przeglądarce w poprzednim poście) oraz ZRX

  • Przy każdej z wymienionych kryptowalut masz opcję dołączenia do wait list – musisz kliknąć tą opcję przy każdej oraz poczekać na wiadomość email z zaproszeniem do kursu – przeważnie przychodzi na następny dzień
  • Rozpoczynając kurs będziesz musiał obejrzeć 2-3 wideo. Do każdego filmu będziesz miał proste pytanie z kilkoma możliwymi odpowiedziami. Jeżeli odpowiesz poprawnie na pytanie, to przechodzisz do następnego wideo i otrzymujesz daną kwotę w kryptowalucie, której dotyczy film.

Pytania są bardzo proste i odpowiedzi na nie znajdują się w wideo – jeżeli jednak masz problem ze znalezieniem odpowiedzi, to pisz w komentarzu – chętnie pomogę!

Daj znać w komentarzu, czy poradziłeś sobie z pytaniami i pochwal się, jeżeli zgarnąłeś bonusik 🙂

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *