Jubilee Ace – Zarabiaj na arbitrażu!

Hej! Chciałbym wam dzisiaj przybliżyć firmę Jubilee Ace oraz przedstawić możliwości jakie oferuje ten projekt. Gotowi?

Krótki wstęp o firmie…

Jubilee Ace Limited została założona w zeszłym roku na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych z opłaconym kapitałem w wysokości 50 mln USD. Firma zajmuje się analizą danych, ze specjalizacją w wielosektorowych możliwościach arbitrażowych na całym świecie. Jubilee Ace rozpoczął od tradycyjnego arbitrażu na giełdach handlujących towarami – niedawno dodając opcję arbitrażu sportowego oraz arbitrażu na rynkach kryptowalut. Dzięki doświadczeniu oraz genialnemu modelowi biznesowemu, Jubilee Ace ulepsza oraz udoskonala dane, które przekształca w dochodowe strategie i decyzje rynkowe, dzięki którym mogą zapewnić inwestorom lukratywne inwestycje o niskim ryzyku. Firma buduje solidne fundamenty pod pozycję lidera w branży arbitrażu.

Dlaczego Arbitraż z Jubilee Ace?

W świecie finansowym arbitraż jest narzędziem, które odosi się do jednoczesnego zakupu oraz sprzedaży aktywów lub pozycji w celu czerpania korzyści z różnicy cen między nimi.
Arbitraż towarowy polega na precyzyjnym śledzeniu skorelowanych produktów, takich jak złoto kontra ropa naftowa oraz składaniu dokładnych zamówień handlowych na oba produkty, aby zagwarantować zysk.
Arbitraż w kryptowalutach polega na zakupie krypto waluty, takiej jak Bitcoin, z giełdy oraz natychmiastowe przeniesienie i sprzedaż na innej giełdzie po wyższej cenie z zyskiem.
Arbitraż sportowy to czynność polegająca na obstawianiu zakładów z wiarygodnymi książkami sportowymi na wszystkie możliwe wyniki wydarzenia sportowego, tak aby na koniec wydarzenia generowany był określony zysk.

Opracowany przez założycieli Ace Quantum Universal Arbitrage (AQUA) to najnowocześniejszy system konsolidacji i analizy danych, który wyodrębnia duże aktualne dane z całego świata i przepuszcza je za pomocą algorytmów Jubilee Ace. AQUA opracowuje dochodowe scenariusze handlu i arbitrażu w 3 wyspecjalizowanych sektorach – towarach, sporcie i kryptowalutach.

Ile możemy na tym zarobić?

Cały plan marketingowy jest dość rozbudowany i możemy zarabiać na kilkanaście sposobów:

  • Kampanie sportowe oraz kryptowalutowe: od 1.2% tygodniowo
  • Kampanie z towarami: od 2.5% co dwa tygodnie
  • Niepracujący kapitał: od 0.1% dziennie
  • Polecanie: od 6% prowizji + bonusy
jubileepakiety.png.a4cd3525d1f77e9736cba8a227cb3570.png

Minimum wymagane, żeby móc zacząć zarabiać w Jubilee Ace to 1000$. Po wpłacie nasze środki są dostępne w panelu i możemy sami decydować jaką kwotę chcemy przydzielić na poszczególne kampanie. Poniżej przykładowe kampanie dostępne w panelu:

Szczegółowy plan marketingowy oraz dokładna prezentacja biznesowa (obie w PDF) poniżej:
Prezentacja Biznesowa Jubilee Ace
Plan Marketingowy Jubilee Ace
 

Osobiście zdecydowałem się zacząć z kwotą 1202$, co widać na screenie poniżej.

jubileedeposit.thumb.png.3f0ae3ac2d95df4a055f3f21f7e6777b.png

Zapraszam do rejestracji w Jubilee Ace!
 Link do rejestracji z mojego polecenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *