Darmowe 50$ od Blockchain!

Uwaga! Jeżeli jeszcze nie odebrałeś darmowej kasy od Coinbase, to sprawdź mój poprzedni wpis!

Blockchain.com jest chyba najbardziej rozpoznawalnym serwisem oferującym eksplorator bloków (zarówno bitcoina, ethereum jak i bitcoin cash), wszelkie statystyki oraz dane dotyczące technologii blockchain i wydobycia kryptowalut oraz webowy portfel kryptowalutowy – i to właśnie na tym portfelu się dzisiaj skupimy, bo jest trochę kasy do zgarnięcia 🙂

Blockchain we współpracy z Fundacją Stellar Development (Stellar Development Foundation) postanowili rozdać ponad 125 MILIONÓW DOLARÓW w kryptowalucie XLM! To pierwszy tak duży airdrop w historii!

Pewnie sobie pomyślisz, że nie ma nic za darmo i napewno gdzieś jest haczyk – owszem. Aby otrzymać darmowe stellary musisz przejść pełną weryfikację konta – czyli wysłać kopie swoich dokumentów. Blockchain.com stara się działać zgodnie z prawem, które jak wiesz jest dość restrykcyjne jeżeli chodzi o kryptowaluty – dlatego jest wymóg weryfikacji konta.

No dobra, więc co trzeba zrobić, żeby otrzymać darmowe 50$ od Blockchain?

  • załóż darmowe konto na stronie Blockchain.com klikając w przycisk GET YOUR CRYPTO a następnie SIGN UP
  • po poprawnej rejestracji, na swoją skrzynkę e-mail otrzymasz długi kod WIF (mniej więcej w takim formacie : 12345678-1234-1234-1234-1234578901234) – jest to twój login do konta.
  • po zalogowaniu na swój portfel powinieneś zobaczyć pasek z napisem “GET FREE XLM” – kliknij w niego i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie
  • to wszystko! Gratuluję! Właśnie stałeś się bogatszy o 50$ 🙂

Pamiętaj, że jeżeli chcesz przesłać swoje stellary na inny portfel, to oprócz adresu koniecznie musisz wpisać poprawne MEMO podczas robienia przelewu np. na Binance – jeżeli tego nie zrobisz, to twoje środki mogą przepaść!

Daj znać w komentarzu, czy poradziłeś sobie z pytaniami i pochwal się, jeżeli zgarnąłeś bonusik 🙂